All You Need is Love – Spotkanie

W czwartek 3 listopada zapraszamy na spotkanie z Jerzym Jarniewiczem, autorem książki „All you need is love. Sceny z życia kontrkultury” i dyskusję, w której udział weźmie też Magda Piskorczyk.

„Zbliża się pięćdziesięciolecie legendarnego „lata miłości”. Ale czy rzeczywiście wszystko, czego nam potrzeba w życiu, to miłość? Czy kontrkulturowy entuzjazm społeczny w dobie skomercjalizowanej rozrywki i wszechogarniającej unifikacji jest jeszcze możliwy? Co zostało nam dzisiaj z potężnego, witalnego buntu społecznego, który ruszył z posad bryłę świata w latach 60.?”

W dyskusji o cieniach i blaskach tej epoki udział wezmą Magda Piskorczyk, Jerzy Illg, Jerzy Jarniewicz i Jerzy Owsiak. Spotkanie, które odbędzie się 3 listopada o godzinie 18.00 w Księgarni Tarabuk (ul. Marszałkowska 7, Warszawa), poprowadzi Adam Szostkiewicz.

Dyskusji towarzyszyć będzie projekcja krótkometrażowego filmu animowanego „Żegnaj paro!” (reż. Ryszard Antoniszczak, 1974), estetycznie nawiązującego do słynnej „Żółtej łodzi podwodnej” (reż. George Dunning, 1968) oraz występ Magdy Piskorczyk, która zaprezentuje kilka utworów w klimacie lat 60.

Wstęp wolny. Podczas imprezy będzie można zakupić „All you need is love. Sceny z życia kontrkultury” Jerzego Jarniewicza w promocyjnej cenie.

Jerzy Jarniewicz - All you need is love. Sceny z życia kontrkultury kadr