Magda Piskorczyk & Slidin' Slim - "Live at Satyrblues"

 

MAGDA O PŁYCIE I SPOTKANIU ZE SLIMEM


Wideo czat - Magda opowiada o płycie ze Slimem dla www.wp.tv


"Był styczeń 2009, bardzo mroźny i dość późny wieczór. Brrr, ja z psem na spacerze. Zadzwonił do mnie Victor Czura z zapytaniem, czy nie odebrałabym z warszawskiego lotniska Slidin' Slima. Cóż, nie miałam bladego pojęcia o jego twórczości, ani o nim samym. Ciągle głodna wrażeń, ciekawa świata i ludzi, ufając słowom Victora, który w samych superlatywach opowiadał o Slimie, powiedziałam: "Nie ma problemu. Z przyjemnością go poznam." Zresztą nigdy nie mam obaw przed tym, co może się wydarzyć muzycznie. Szczęśliwie, w przededniu Satyrbluesa nie miałam żadnych specjalnych planów. Zaraz poszukałam nagrań Slima tu i ówdzie i pomyślałam, że świetnie byłoby zagrać razem. Dzień skończył się bardzo przyjemnie, przy dźwiękach "One Man Riot".
Kilka dni później ponownie zadzwonił Victor mówiąc: "Magda, a może przyjedziesz do Tarnobrzegu i dacie wspólnie ze Slimem krótki, 15-minutowy koncert? Serdecznie zapraszam".

Tak Magda wspomina początki tego projektu. Co się wydarzało potem, można przeczytać w książeczce płyty...I posłuchać oraz zobaczyć...


Magda Piskorczyk w Internecie:

www.magdapiskorczyk.net

www.myspace.com/magdapiskorczyk

www.youtube.com/piskorczyk

 

www.magdapiskorczyk.net

< powrót do menu

(c) Magda Piskorczyk