„Rzeźb mnie” – wideo z Lublina z Jędrzejem

Historia powstania utworu jest bardzo miła. Od pewnego czasu dochodziły mnie słuchy, że Bogdan Loebl chciałby napisać słowa do mojej muzyki.Cóż to była za nowina! W końcu spotkaliśmy się w Jego leśnej rezydencji, dałam Mu do posłuchania gotowy utwór z tekstem w języku angielskim. Mistrz Bogdan usłyszał w mojej muzyce zupełnie inną historię i tak oto powstało „Rzeźb mnie”, tekst leżał jak ulał, jakby wyciągnięty z zakamarków mojej duszy. Do dzisiaj Bogdan mówi, że jest to jeden z jego ulubionych tekstów i utworów wspólnie napisanych.

Tak magiczne chwile to wielki dar. Muzyka, Sztuka, Kultura dają nam tę cudowną możliwość przeniesienia się w inne przestrzenie… Tutaj mają Państwo wersję zagraną z Jędrzej Kubiak, tuż przed kolejnym lockdownem i zamknięciem nam drogi do spotkań twarzą w twarz z Państwem, których tak bardzo nam wszystkim brakuje. Z miłością i nadzieją na wiele spotkań na żywo
Magic

Koncert odbył się 03 października 2020 roku w ACK Chatka Żaka podczas Lublin Blues Session 2020 (Scenabluesowalublin !! :).
Organizatorem przedsięwzięcia była Fundacja Obszar Działań Artystycznych (ODA), a partnerem tegorocznej edycji Akademickie Centrum Kultury UMCS Chatka Żaka. Projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Miasta Lublin.


Film na facebooku:
https://fb.watch/25vdyHyhTr/